AKP çakalların yanında AKBABA olmayı kabullenmiş, Türk Milletini ateşten bir kıyamete sürmeye hazırlanıyor.

MGK’da Suriye ile savaş şartları değerlendirilmiştir(!)

Hiç düşündünüz mü, o kirli savaşa kim sürülecek?

Türkiye’yi Küresel elit’in çıkarlarına fedai yapmayı mecburiyetleri nedeniyle kabul eden hükümet, kimleri ateşe sürecek?

Osmanlı döneminde azınlıklar, tarikat müritleri semirirken, Anadolu’nun fakir Türk çocukları savaş meydanlarına sürüldü. Saltanatın bütün nimetlerinden faydalanan kesimin çıkarlarına bekçi yapılan Türk gençleri; Afrika’dan Balkanlar’a, Kafkaslardan Arap çöllerine sürülerek adeta Türk soykırımına uğratıldı.

Saray efradı tarafından “Fehimsiz Türk” diyerek horlanan Türkler, fakir ve cahil bırakılmıştı. Bu küçümsemeyi Vahdettin’in Amerika’ya yazdığı utanç verici mektubunun içinde de bulabilirsiniz. Mektubunda ki o paragrafa bir bakalım: 

“İslam Hilafetinin Osmanlı Saltanatı’ndan soyutlanması ve ayrılması ve Hilafetin tümüyle kaldırılması dini, kavmiyeti, vatanı belirsiz ve karışık askerlerden ve öteki sınıflardan oluşan küçük bir şer zümresinin kısmen zorla ve kısmen bilgisizlik ve gafletle yönlendirdiği beş-altı milyonluk Türk kavminin yetki alanı içinde değildir.”

Bu zulüm ve haksızlığı iyi bilen Atatürk, çileli ve mazlum Türk Milletini ayağa kaldırarak, özgüvenini geri kazandırmıştır.

Şimdi Türk Milleti üzerinde çok büyük bir oyun daha oynanıyor.

Diliyle oynandı, diniyle oynandı, ekmeğiyle oynandı. Yetmedi!!. Şimdi yeni bir “Türk Soykırımı”planlanıyor ve bu sinsi planı maalesef kimse fark etmiyor, edemiyor.

BEDELLİ ASKERLİK BİR TUZAKTIR!!. UYANIN!!. UYANDIRIN!!.

MÜSİAD, TÜSİAD, vekil çocukları, yeşil sermaye, tarikat-cemaat mensupları, Güneydoğu ağaları, şeyh, şıh çocukları, aşiret mensuplarının çocukları askere gitmeyecektir. Kim gidecek peki? Anadolu’nun fakir bırakılmış Türk Çocukları.

Ortadoğu kaynarken, Türkiye’yi savaşa sürme planı yapan AKP, böylesine kritik bir dönemde“bedelli askerlik” yasasını niye çıkardı sizce? Böylesine kritik bir süreçte bedelli askerlik çıkarılarak kimler kurtarıldı, kimler ateşe sürülüyor?

Osmanlının son yüzyılını hatırlayalım.

Ticaret, dolayısı ile para azınlıkların elindedir. Sanat ve zanaat da azınlıkların tekelindedir. Türkler ise savaştan savaşa sürülmektedir. İşte o süreçte Rusya, Fransa gibi ülkeler Ermenileri “Büyük Ermenistan” vaadi ile ayaklandırdı. Erkekleri savaş meydanlarına sürülmüş Türkler, Ermeni çapulcuların saldırısına uğradı. Toplu kıyımlar, tecavüzler yaşandı. Korunmasız, silahsız Türkler damlara, samanlıklara doldurulup yakıldı. Kuyulara atıldı.

Gelelim bu güne:

Anadolu gene fakir, gene savunmasızdır. Türk Halkı gene horlanıyor. Türk olmak suç haline geldi. Kanıyla, canıyla kurduğu, anasının ak sütü gibi helal olan vatanında ötekileştiriliyor. Devletinden adı bile çıkarılmaya çalışılıyor. Ülkeyi yönetenlerce katil, soykırımcı ilan ediliyor. Kurtuluşu için yaptığı savaş bile inkar ediliyor.

Bu kadar horlanan, inkar edilen, zulmedilen, iftira edilen Türk Halkı emperyalizme yem edilecek.

Bu rezil plan “bedelli askerlik” yasasının içine gizlenmiştir.

Yasayı çıkaran ve destekleyenlerin çoğunun bu planı bildiğini sanmıyorum. Ülkemizde küresel çeteler adına toplum mühendisliği yapanlar ve yasayı telkin edenler kesinlikle bu planı biliyordur.

2006’dan beri PKK iç savaşa hazırlanıyor, büyük şehirlerde silahlanarak iç savaşa hazırlık yapıyor diye yazmıştım. O dönem paranoyak olmakla suçlandım. PKK-MİT görüşmesinde MİT Müsteşarı Hanım bu iddiamı doğruluyor, görüştükleri PKK’lıya; “şehirleri silahla doldurdunuz” diyordu.

Türk Ordusu Suriye’ye girerse ne olur?

Dün Ermenileri kışkırtan emperyalist devletler bu sefer PKK’yı bütün ülkede harekete geçirerek kan döktürecektir. Savaşa sürülen Türk çocukları soykırıma uğrayacak, işbirlikçi ve mandacıların çocukları AB-D ve sayfiyelerde ceplerini şişirmeye devam edecektir.

Hesaplanan iç ve dış savaş sonucunda Türk nüfusu kırılacak, Anadolu boşaltılacaktır. Böylece Haçlı güruhun bin yıllık Anadolu’yu Türklerden geri alma planı gerçekleşecektir.

Bu plan onların planıdır. Bizler kendi planımızı henüz söylemedik.

Dün işbirlikçilerini ellerine verip geldikleri yere yolladıklarımız akıllanmamış olmalı ki, aynı oyunu gene sahneye koyuyor.

Biz gene işbirlikçilerini de ellerine verip, geldikleri yere geri yollayacağız.

Biz bu vatana canımızla, kanımızla bedel ödeyerek sahip olduk.

2. Türk soykırımına müsaade etmeyeceğiz.

Küresel elit’in Boğaz müdavimleri, mütareke basınının Ali Kemalleri istedi diye Suriye ile savaşmayacağız!..

Kendilerini “bedelli askerlik” tezgahıyla sağlama aldığını düşünen işbirlikçiler Türkleri Müslümanlar üzerine sürerek Türk soykırımı yapamayacaktır.

UYANIN ve bu aşağılık planı Haçlı ittifak’ın suratında parçalayın!!..

Uyanın, uyandırın!!

MELE TEZGAHI

AKP Güneydoğu’da sevilen din önderlerini(MELE) diyanet görevlisi olarak atayacak(!).. Yeni bir toplum mühendisliği(!) ile karşı karşıyayız.. Veya yabancı istihbarat elemanlarının toplum mühendisliğiyle karşı karşıyayız…

Bu projeyi kim telkin etti ise eminim ki; “atadığımız Meleler vasıtası ile Güneydoğu insanını devlet ile barıştırırız” demiştir(!)..

Hizbullah’ı da dini kullanarak PKK’ya karşı mücadele etmek için kurmuşlardı ama askeri kanadı CİA’nın kontrolüne geçmiş, Gaffar Okkan öldürülmüştü.

Mele atamasını önerenler emin olun ki, yeni Lawrence’larını çoktan Mele olarak hazırlamıştır. Ve o Lawrence’lar devlet korumasında Güneydoğu halkını emperyalizmin istediği kıvama getirecek, bölünme sürecini sancısız, yumuşak geçişle gerçekleştirecektir.

Diğer planlar gibi bu plan da onların planıdır(!)…

Biz bu planı da ellerine verip, geldikleri çöplüğe geri yollayacağız.

Dünyada yalnızlaştırılarak, gelecekte “terörist devlet” suçlamasına maruz bırakılacak maceralara sürüklenerek yok edilmeye çalışılan Türk Devleti, İran-Suriye-Azerbaycan ile birlikte olduğu takdirde emperyalizm dalgası mutlaka kırılacak, emperyalist devletler mutlak çöküşten kurtulamayacaktır.

http://sionvadisi.net/turkiye/turk-soykirimi-planlaniyor-uyanin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: