Çalışmalarına 2003 yılında profesyonel bir kadroyla başladığımız
Türkiye’nin en değerli hazinelerinden

“UŞAK / LYDIA KARUN HAZİNESI VE
BULUNDUKLARI TÜMÜLÜSLER”
KİTABIMIZ SATIŞA SUNULMUŞTUR.

İletişim ve bilgi çağı olarak adlandırılan 21. yüzyılda dünyanın herhangi bir coğrafyasında yer alan insanlığa ait değerler artık ortak miras olaraka kabul edilmekte ve turizmden ekonomiye, toplumlararası ilişkiler buna göre şekillenmektedir. içinde yaşadığımız ülkemize ait değerler de kuşkusuz ki bu ortak mirasın bir parçasıdır. Bize düşen görev, global düşünüp mikro planda uygulamaları gerçekleştirmek ve bu ortak değerleri insanlığın bilgisine sunmaktır.
“…Karun Hazinesi ( Uşak/Lydia Hazinesi)nin öyküsü günümüzden 2600 yıl öncesine uzanır. Bu dönemde büyük Pers Imparatorluğunun bir parçası olan Batı Anadolu’da zenginlik ve refah doruğuna ulaşmış zarafet ve lüks elit sınıfın yaşamının vazgeçilemez bir parçası olmuştu.Servet ve gücü ölümün ötesine taşıma tutkusunun sonucu olan tümülüslerin yontulmuş tas bloklarından yapılmış mezar odaları ve içlerine konulan degerli ölü hediyeleri o günlerin ışıltılı yaşaı hakkında çok önemli bilgileri günümüze ulaştırabilmiştir…”
RK Medya Yapım ve Tanıtım Hizmetleri olarak Uşak iline ait Karun Hazineleri hakkında 2003 yılında baaşladığımız çalışmaları tamamlamış bulunmaktayız.. Konusunda uzman Arkeolog Altan Türe’nin kaleme aldığı ve yazımından çekimlerine, tasarımından baskısına kadar büyük bir titizlikle hazırladığımız “LYDIA/USAK KARUN HAZINESI VE BULUNDUKLAR TÜMÜLÜSLER” adlı kitap satışa sunulmuştur.

Bu eserden edinmek isteyenlerin siparislerini Özer Kestane RK Medya Yapim ve Tanıtım Hizmetleri adresine verebilirler. “LYDIA/USAK KARUN HAZINESI VE BULUNDUKLAR TÜMÜLÜSLER” adlı kitabın içeriği hakkında bilgiyi aşağıda e-kitapta bulabilirsiniz.

Ebat: 23X28 cm. – Baskı: 4 renk ofset – Kağıt: Kuse – Kapak:Cilt bezi + sömiz – 
Cilt :
 Iplik dikisli Sayfa:196 – Dil: Türkçe
The story of Karun Treasure (Usak/Lydian Treasure) goes back to 600 century B.C. In this period Western Anatolia that was a part of mighty Persian Kingdom reached its golden age and elegance and luxury became an indispensable part of the cream of the society. The precious burial findings, which are believed to carry away the wealth and power to the beyond of the death, found in the burial chambers made of hewn stones revealed very important information about the glittering days of its time. The book about LYDIA/USAK Karun Treasure and the Tumuli in which the precious findings were unearthed is ready to be published. One can make an order for the book through internet address: bilgi@rktanitim.com . Sales are available for at least 100 books. 
E-Kitap (e-book)
için tıklayınız
1464 Sokak No:2 Park İşhanı 3/302 Alsancak-İzmir Tel: 0232 463 75 40 Faks: 0232 421 92 24
www.rktanitim.com e-posta:bilgi@rktanitim.com
 NOT; Karun hazinelerini geri aldık şöyle böyle densede giden şey birdaha geri gelmez, çalınan hazinelerin 10 da 1 i bile gelmemiştir, 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: