AHMED S.a.a.v YA HABiBi GELSiN ARTIK KAiM MEHDi


AHMED S.a.a.v YA HABiBi GELSiN ARTIK KAiM MEHDi

RESiM ACIKLAMASI::…………………O geldiginde dünyaya hakim olacak kafirleri yıkacak ikiye bölecek.günes dürüldügünde isa a.s geldi demektir KIYAMET YOLCUSU KALMASINDIR.Güneşe kimse bakamaz o sizi görür ALLAH c.c Sag üstte herseyi işitir bilir CÜNKi SEMi ALiMDiR işiten bilen…YIKILASI KERBELA Hüseyinimin intikamı alınacaktır alacak zat MEHDiMDiR.ZALim hükümdarlar ZÜLFiKARIN UCUNDA CAN VERECEKLERDiR…………………Ey insanlar, kendi ayıbına bakan, başkalarının ayıbıyla meşgul olmaz. Allah’ın verdiği rızka razı olan, halkın elinde olana (göz dikip) üzülmez. Zulüm kılıcını kınından sıyıran, onunla öldürülür. Kardeşine kuyu kazan, kazdığı kuyuya düşer. Başkalarının ayıbını açanın, ailesinin ayıbı açılır. Kendi sürçmesini unutan, başkalarının sürçmesini büyük görür. Kendi fikrinden hoşlanan, sapar. Kendi aklını yeterli gören sürçer. Halka karşı kibirli olan, zelil olur. Halka karşı akılsızlık eden, sövülür. Alimlerle oturup kalkan, saygı görür. Ayak takımından kimselerle oturup kalkan, küçümsenir. Gücünden fazla yük taşıyan, aciz kalır.14 günesin 8.ci günesisin sen karanlıgı aydınlatan icimi ALLAH askıyla yakan sen zahir ile batin arasında gecissin.ESSELAM ALEYKüM YA AHMEDiM ESSELAM ALEYKüM YA ALiM ESSELAM YA FATMA’TüL ZEHRA ESSELAM ALEYKüM YAAA 2. Hz. Hasan (Ö. 670)3. Hz. Hüseyin (Ö. 680)4. Hz. Ali Zeynelabidin (Ö. 713)5. Hz. M. Bakır (Ö. 733) 6. Hz. C. Sadık (Ö. 765) 7. Hz. Musa Kâzım (Ö. 799)8. Hz. Ali Rıza (Ö. 818) 9. Hz. M. Cevad (Ö. 835) 10. Hz. Ali el-Hadi (Ö. 868)11. Hz. Hasan el-Askeri (Ö. 869) KAiM MUHAMMED MEHDi A.S AHiR ZAMAN EFENDiSi DÜNYAYA HAKiM OLACAK ALLAHIN SON HüCCETi _M__E____H___D___i____ İmam Muhammed Bakır aleyhisselam şöyle buyurdu: “Kaim yeni bir emir, yeni bir hüküm ile kıyam edecek ve bu, araplara çok zor geçecek. Onun şanı, kılıçtan başka birşey değildir. Kimseden tevbe etmesini istemeyecek, Allah yolunda yaptıklarından dolayı, kınayanların kınamasına aldırmayacak.KÜRT ACILIMININ TÜM DESiFRESi


AKP ‘NiN AMBLEMiNiN ALTINDAKi SIR.

BiR YAHUDiLiK VAKKASI DAHA


7 ISIK 7 SECiLMiS YAHUDi SEYTANiYE ATTiR iNSAN SEYTANLAR

7 SAYISI BiZiM DiNiMiZDE ÖNEMLi YER TESKiL EDER DiNi SIRLARI VARDIR FAKAT ONLAR BUNU SEYTANiCE KULLANIRRLAR VE ACIKCCA

YÜCE YARATICIMIZI

INKAR EDERLER VE KENDILERINE SEYTANI TANRI OLARAK GÖRÜRLER

BUGÜN Ki BEKTASiLERE DE MASON BEKTASLAR ADININ TAKILMASININ SEBEBi BUDUR.

BAKIN SiMDi DiKKAT EDiN

33.DERECELiK MASONLUK VARDIR DEGiL Mi???

MÜSLÜMANLARDA 33 KEZ TESPiH CEKERLER.

Bunun sebebini size izah edeyim onların kullandıkları yıldız sembolü HZ SÜLEYMANIN MÜHRÜDÜR.

Kutsaldır ve arşı taşıyan melekleri simgeler 8 köşesi.

Bakın şimdi oo mührü büyü şeytanilikte de kullanabilirsiniz

BAKARA SUREMiZDE DiYORYA

ALLAH süleymana ilim indirdi HARUT VE MARUT denilen 2 melekle


MELEKLER deiki bu bir ilimdir sizin içinde bir imtihandır dediler.

Onlar yahudiler ilk öönce karı koca arasını açmak ayırmak için kullandılar diyor

bugün devlet adamlarını kontrol etmede kullanıyorlar.

PEKi BiZ NE YAPIYORUZ iLiM BiLiYORMUYUZ

ONLARA KARSI KORUMA KALKANLARIMIZI ACIP DiRREKT OLARAK KARSILIK


VERIYOR-MUYUZ? SERT HAMLELERLE.!

KOCA BiR HAYIR…

iLiMSiZLiGE SON VERELiM

Şeytanilerden korunmak için KUR-AN’A SIMSIKI SARILIN

AYET EZBERLEYiN KALBEN iNANIN HAVADA UCAN O SEYTANiLERE

AYETEL KÜRSi YETER YERE ÇAKIN ONLARI.BU RESiM YURTDISINDAN BiRYERDEN BiR HEYKEL YERiNi BULAMADIM AMA
YA iSRAiL YADA FRANSA YADA AMERiKADA BiR EYALETTEN

iSTE YAHUDiLERDE SEYTANI VE 7 SECiLMiS YAHUDi SEYTANI

TEMSiL EDEN HEYKEL VE

TAYYiP ERDOGANIN ODASINDAKi SAMDAN

ORTASINDA DA AMPUL VARDIR O AMPÜL AMBLEMLER OLMUSTUR.

ASAGIDAKi BiLGiLERE iNiN DAHA

TÜM SAYFAYI ASAGIYA KADAR iNCELEYiN OKUYUN LüTFEN
SAYIN OKTAN VURALI AYDINLATALIM ASAGIDA

SAYIN VURAL BUNA BÜYÜ PARTiSi DiYEBiLiRSiNiZAKP


ARKA KAPIDAN KACACAK OLAN PARTi

BÜYÜ VE BÜYÜCÜLER PARTiSi


ÖNCE ViDEOMU iZLEYiN

BiR BiLG DAHA BAZI iS ADAMLARI KUS TÜYÜ TASIYOR BÜYÜDEN KORUNMAK

iCiN BYÜNÜN EN KRALINI ONLAR

YAPIYOR BAZI BAKANLARIN CiNLERi VAR


ESKi BASBAKAN TANSU CiLLER YAHUDiDiR VE HiPNOZ BÜYÜ iSLERiNi COK iYi BiLiRDi.
TÜRK DÜSMANI iSLAMCI KRAVATLI TERÖRiSTLER.


aramada-5-adet-ak-parti-amblemli-cikti_o.jpgTAYYiBiN SOYUUUUUU

YAHUDLERDE BÜYÜ OLDUKLARINA GÖRE

KABBALA BÜYÜ KiTABI ONLARIN DiN KiTABIDIR.


BÜYÜCÜLER


MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Erdoğan’ın “AKP diyen edepsizdir” sözüne tepki gösterdi.

Erdoğan’ın kullandığı “edepsiz” ifadesinin kendisine yakışmadığını belirten Vural “Parti’nin kısaltılmışı P’dir, Bundan sonra AKE Parti mi diyelim, AK p mi diyelim” şeklinde konuştu. Vural AKP’nin amblemindeki ampulün etrafında yer alan yedi ışığı hatırlatarak “Yedi ışığın yedi başlı şamdanla bir ilişkisi var mı?

Yedi ışık, yedi huzme, ampul ne anlama geliyor, neden yedi?”diye sordu. Mayın tasarısının dün Meclis Genel Kurulu’nda yasalaştığını hatırlatan Vural Başbakan Erdoğan’ı parlamento çalışmalarını “mayınlamakla” suçladı.

Vural “Kimse sizin kapıkulunuz değil, parlamentoyu tehdit edemezsiniz. Milletvekilleri başbakanın memuru değil” diye konuştu. Vural, mayın yasasıyla ilgili Anayasa Mahkemesi için CHP’ye destek vereceklerini kaydetti.

Anayasa Mahkemesi için CHP’ye destek

Vural, CHP’nin mayın yasasıyla ilgili Anayasa Mahkemesi’ne başvurma düşüncesinde olduğunu belirtirken, MHP olarak hem hukuki hem de milletvekili bazında CHP’ye destek vereceklerini söyledi. İhale sürecini de takip edeceklerini vurgulayan Vural, Başbakan Erdoğan’ın yasayla ilgili muhalefete yönelik eleştirilerine de tepki gösterdi.

“Başbakanın muhalefeti suçlamaya hakkı yok o zaman sorarlar tekriri müzakereye neden ihtiyaç duydun diye” şeklinde konuşan Vural, Erdoğan’ın bu süreçte milletvekillerini ve parlamentoyu tehdit eden bir yaklaşım içinde olduğunu söyledi. Vural “Burası Başbakanın talimat ve emirleriyle hareket eden bir yapı değil. Sayın Başbakan burası sizin emir ve talimatlarını uygulama yeri değil. Başbakan tehdit de etti milletvekillerini Temmuz’a kadar çalışırsınız diye.

Biz sizin gibi yedi yıldızlı otellerde tatil merakında değiliz. Bu Meclis savaş yönetmiş, Polatlı’ya kadar top seslerinin duyulduğu günlerde savaş yönetmiş bir meclistir. Başbakanı uyarıyorum parlamentonun iradesini, manevi şahsiyetini korumaya davet ediyorum. Başbakan suçluluk telaşı içinde. Ne bu şiddet Sayın Başbakan.” diye konuştu.

AKE parti mi AK P mi dyelim

Vural basın toplantısında, Başbakan Erdoğan’ın “AKP diyen edepsizdir” şeklindeki sözlerine de tepki gösterdi. Erdoğan’a “Adalet ve Kalkınma Partisini siz nasıl kısaltırsınız, ben böyle kısaltıyorum” diye seslenen Vural, AKP tüzüğünü göstererek “Şehidime kelle dediğinde, teröristbaşına sayın dediğinde, çiftçime ‘ananı al git’ dediğinde sen neydin?

Bize yavru muhalefet derken ne ad takmak lazım sana. Ne diyeceğim ben sana. Kullandığın kelimenin dışında sana uyan nedir?

AKE Parti mi diyeceğim, AK p mi diyelim. Ne var bunda. Bizim de tüzüğümüzde MHP yazıyor. Oku bakim MHP, oku bakim AKE Parti. Başbakanın bizim kullandığımız bu ifadeye karşı kullandığı kelime hiç yakışık almamıştır. Parti’nin kısaltması P olur. Çok istiyorsa Sayın Başbakan bundan sonra AKE Parti diyelim ya da AK P diyelim” diye konuştu.

Ampülün etrafındaki 7 ışığı açıklasın

Basın toplantısında bir kitapçık gösteren Vural, kitapçığın üzerinde

yer alan AKP amblemine dikkat çekerek “Bu yedi ışık nedir? Bu

ampul ve yedi ışığı nerden aldınız. Yedi ışığın yedi başlı şamdanla bir

ilişkisi var mı? Yedi ışık, yedi huzme, ampul ne anlama geliyor, neden

yedi? Belki Başbakan neden yedi olduğunu açıklar ve aydınlanmış

oluruz” diye konuştu.ATATÜRK’E DiL UZATMA SEBEPSiZ SEN ANANDAN YiNE DOGARDIN AMMA

BABAN KiMDi BiLMEZDiN SEREFSiZ NEYZEN

http://www.atmarecepdinkardesiyiz.com/ adresinden alıntıdır.Konunun pdf hali bu adresten indirilebilir.Tüm olaylar, konuşmalar kaynak gösterilerek eklenmiştir.Lütfen sonuna kadar okuyun.

AKP Parti tüzüğünün 3. maddesinde amblemlerinin ampul olduğu ifade edilmektedir.Ampul bir ışık kaynağı değil, sunucusudur. Ancak bir elektrik hattına bağlı anahtar açıldığında ışık verir.
AKP‘nin enerji hattı kime bağlıdır?
Işık için o anahtarı açmak, o düğmeye basmak gerekir.
AKP‘nin ampulünü yakıp söndüren anahtarın başında kim var?
– Teslimiyetçi yönetim tarzının sebebi bu mudur?
– Meşruiyet kaynağının dışarıda aramasının nedeni bu mudur?
– Yabancıların isteklerini harfiyen yerine getirme tutumunun nedeni bu mudur?
Ampulün etrafında 7 ışık huzmesi vardır.
AKP tüzüğünün 4. maddesinde 15 temel amaç varken neden 7 ışık?
– 7 ışık huzmesinin anlamı; ampulün bağlı olduğu hatta anahtarı elinde tutanların prensipleri olabilir mi?

Kısaltılmış parti adı olarak kendilerine
AKP yerine “AK PARTİ” denmesini istemektedirler. Neden “AK”? Sembolleri ampulün başka örgütlerin sembolleriyle benzerlikleri var mıdır? Renkleri neden sarı ve mavi?
Kabala’cı Nathan Caza (1643-1680): Sahte Mesih Sebatay Sevi’nin peygamberi olarak meşhur oldu.Takipçileri onu; Buzina Kaddisha “kutsal lamba” olarak adlandırdılar ve beraberinde mesihin ışığını getirdiğine inandılar. Sevi, İslam’a döndü. Ancak Nathan, diasporadaki Yahudilere Sebatay’ın müdafii olarak misyoner faaliyeti üstlendi.
Kaynak
Sebatay Sevi (1626-1676): Yahudi dünyası onun söz verilen Mesih ve Tanrı’nın yeniden doğuşu olduğuna inandı. 1666 yılında İstanbul’a yerleşmek istedi. Yakalandı ve idamdan kurtulmak için İslam’a döndü. Nathan ve takipçileri buna değişik bir yorum getirdiler. Sebatay’ın din değiştirmesi, gerçekte ışığın kaybolan kıvılcımını kurtarmak için klippotic (yemdi ortaya çıkmak için saklanacağı kabuk) aleme doğru inişini temsil etmektedir. Anadolu’daki Sebatay inananları, Hristiyan veya Müslüman görünüş altında hâlâ ona bağlılık ve ibadetlerini gizlice sürdürmektedir,
Kaynak
“Yani yeri geldiği zaman bir Müslümana papaz elbisesi dahi giydirilmiştir. …eğer bu bu elbiseyi giymem gerekiyorsa giyerim.”

(Erdoğan. 22T3/2002, Kanal D, Teke-Tek)
Ampul ve ışık, gizli bir Sebatay inanışının tezahürü ve Erdoğan’ın sözleri bu saklanmış tutumun yansıması mıdır?
– Bu yansıma takkiye anlayışının yeni bir örneği midir?

Avi Ben Mordechai’nin ‘Tevrat’ın Işığında Yeni Ahiti Anlamak” adlı öğretisinde: İsa=Tevrat=lşık

…”On emirden biri bir lamba’dır ve ışığı öğretir.” İbrani dilinde bu söz “Öğreti Tevrat’tır.” olarak tercüme edilmiştir. Bu nedenle Tevrat ışık olarak tanımlanır. … Bu tanımlara göre, Kitab-ı Mukaddes 119:105’e bakıldığında… “Senin sözün yolumu ve ayaklarımı aydınlatan lambadır.” Kitab-ı Mukaddes 119:105’iyazan Kral Davut’a göre, “Tevrat bir lamba ve bir ışık olarak mütalaa edilmiştir.”(Yahudi Köklerini Kucaklama, To Embrace Hebrew Roots: Part VIII,
Burada
– Kabala öğretisindeki lamba (ampul) ile AKP‘nin ampulü arasında ne kadar büyük benzerlik var. AKP amblem olarak ampulü neden seçmiştir?
– Kral Davut’a göre Tevrat olarak mütalaa edilen “lamba ve ışığı” ile
AKP‘nin “ampulü ve ışığı” arasında bir ilişki var mıdır?

Şaşırtıcı Benzerlikler:


7 Işıklı Heykel-ABD


TÜM DÜNYAYA BÜYÜYÜ YAYDIKLARI GENEL NOKTA BURASIDIR

BU ÖZGÜRLÜK ANITINDAN YOLLARLARBakırdan yapılan Özgürlük Tanrıçası heykeli, Fransa tarafından kuruluşunun 100. yılı nedeniyle ABD’ye hediye edilmiştir; kaidesi ise ABD’de yapılmıştır. Heykelin yaratıcısı Frederic Bartholdi’dir. ABD’nin New York şehrindeki Özgürlük Adası’nda yer alır.
Heykel, sağ elinde bir meşale, sol elinde ise bir tablet tutar. Başındaki taç kısmında ışık hüzmesi şeklinde 7 sivri uç bulunur.
Kaynak

Yedi Kollu Şamdan

Üzerinde yan yana ve aynı düzeyde olmak üzere yedi mumluk bulunan şamdan, masonların simgelerinden biridir. Geleneksel olarak altından yapılır. Mason mabedindeki kutsal ateşi sembolize eder. Mabed, sembolik olarak alevlerle aydınlatılmalıdır. Usta derecesinde, mabette yedi kollu şamdan bulunması şarttır. Yedi kollu şamdan, aynı zamanda 1948’de kurulan İsrail’in devlet amblemidir.

Kaynak: Milliyet

1 Eylül 2004’te ATV Ana Haber Bülteni’ne konuk olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Konutunu ATV’ye açarak canlı yayında gündeme ilişkin mesajlar vermişti

Yaklaşık 45 dakika süren o yayında televizyonları başındaki “muhafazakâr” izleyici kitlesinin dikkatini Ali Kırca ile Başbakan arasında duran ve adeta bir mesaj içeriği taşıyan “yedi kollu şamdan” çekmişti.

BU RESiM YURTDISINDAN BiRYERDEN BiR HEYKEL YERiNi BULAMADIM AMA
YA iSRAiL YADA FRANSA YADA AMERiKADA BiR EYALETTEN
iSTE YAHUDiLERDE SEYTANI VE 7 SECiLMiS YAHUDi SEYTANI TEMSiL EDEN HEYKEL VE
TAYYiP ERDOGANIN ODASINDAKi SAMDAN
ORTASINDA DA AMPUL VARDIR O AMPÜL AMBLEMLER OLMUSTUR.


-Masonların mabedindeki, Yahudilerin ve İsrail’in amblemi yedi kollu şamdan Başbakan’ın yanı başında ne arıyordu?7 Katlı Cesaret Ödülü

Yahudi Cesaret Ödülü:Erdoğan, ABD’deki önde gelen Musevi kuruluşlarından Anti Defamation League tarafından ikinci Dünya Savaşı’nda soykırıma diplomatlara verilen Cesaret Ödülü’nü Türkiye adına aldı.

Erdoğan, “Bu ödülü kabul ederken vatandaşlarım adına nefreti ve zorbalığı mağlup etmeye yönelik çabalarımıza devam etmeyi ve daimi barış ve adaletin tohumlarını ekmeyi taahhüt ediyorum.”
(Sabah, 10 Haziran 2005)
– Ödül plaket tahtasında 7 adet bakır rölyef dikdörtgen plakanın varlığı dikkat çekmektedir.
Erdoğan 27 Ocak 2004’te ABD Yahudi Komitesi(AJC) tarafından da ödüllendirildi.
7 llluminati İlkesi

Illuminati örgütünün 7 ilkesi olduğu ifade edilmektedir.

(Da Vinci Çözümü: Leonardo da Vinci’nin 7 Sırn, Beyaz Yayınlan, 2004)
“Yeni Dünya Düzeni” kurma amaçlı bu örgütün çıkışındaki 7 temel hedefin içinde altıncı sıradaki hedefleri dinlerin ortadan kaldırılmasıdır. Birinci açıklanan amacı düzenli hükümetlerin yıkılması…
(Serdar Turgut, Akşam, 1 Eylül 2004)

“Hedef dünyada devletlere karşı bir inançsızlık yaratmak, dinleri birbirine düşürmek, ve sonunda da dünyada yeni bir düzen getirmektir.”
(Serdar Turgut, Akşam, 25.05.2004)

llluminati İlkeleri ve AKP
“Yeni Dünya Düzeni” kurma amaçlı llluminati örgütünün çıkışında 7 temel hedef vardir.”(SerdarTurgut, Akşam, 1 Eylül 2004)

“Dünyadaki küreselleşmeye bütün samimiyetimle inanıyorum.”
{Erdoğan, 22.07 2002, Kanal D)

“Türkiye küreselleşmenin markası hâline gelecektir.” (Erdoğan. 10.12.2002, ABD)
AKP‘nin yeni ideolojisini anlatan “Muhafazakâr Demokrat” adlı kitapta hedefin; “Küreselleşmenin üniter-millî devletlere getirdiği maliyet nedeniyle yeni uluslararası standartlara göre yeniden düzenlenmesi” olduğu ifade edilmektedir.

Uluminati örgütünün 7 ilkesi ile AKP görüşleri arasında benzerlikler vardır.
Ulus devletlerin yıkılması:

“Resmî ideoloji ırkçı bir kişilik taşıyor, bu yapısıyla da millî bütünlüğü koruması mümkün değildir. Şu anda Türkiye Cumhuriyeti’nde 27 etnik grup yaşamakta. Bu 27 etnik grubun da varlıklarının tanınması gerekmektedir. ‘Türkiye Türklerindir’ gibi tezler yanlıştır.

Türkiye’nin 70 yıllık tarihi boşa harcanmış bir zamandır.
(Tayyip Erdoğan, 2. Cumhuriyet Tartılmaları, Metin Sever-Cem Dizdar, 1993)

Medeniyetler ittifakı altında evrensel değerlerin ve tek kültürün hâkimiyeti: “Ulusal kültürlerin küreselleşme içinde varlıklarını korumaları için değişim zorunlu bir dinamik. Yani alt değerleri, üst değerler olarak takdim etme yanlışına düşmemeliyiz.” (tayyip Erdoğan, 20.01.2004 TBMM Grup Toplantısı)

“Türkiye; tüm dünyaya Hristiyanlık ile İslam’ın birbiriyle kucaklaşabileceğini gösterecektir.”
(ERDOĞAN, 10 Aralık 2002, CSIS, ABD)
Din ve kültürlerin ortadan kaldırılması:

“…Helenizm ile Frigya uygarlığı Anadolunun tam ortasında vücut buldu. Avrupa ve Paris adlarının Anadolu mitolojisinden geldiği söylenir. Akdeniz kültürünü işte böyle iç içe örebildik. Peki sonra ne oldu? Ortak değerlerimizi daha ileriye götürüp yaygınlaştırmak yerine, medeniyetler çatışması tezini ortaya attık.

Bu ortak bilinci engelleyen tek şey, tarihten gelen karşılıklı güvensizlik duygusu. Bu güvensizliği, din ve kültür gibi suni bölünmelerle maalesef hâlâ daha beslemeye devam ediyoruz.”
(Tayyip Erdoğan, 17 Ekim 2003. İspanya)
– Erdoğan lllumiati’nin temel amacı olan “Yeni Dünya Düzeni” kurma doğrultusunda gelişen küreselleşmenin emir ve direktiflerine uyulması gerektiğinden sık söz etmektedir.
– Erdoğan, “Medeniyetler İttifakı”nın eş başkanıdır.
– Erdoğan, ülkemiz dâhi 22 İslam ülkesinin haritalarını değiştirme ve Orta Doğu’dayeni bir düzen kurma projesi olan Büyük Orta Doğu Projesinin (BOP) eş başkanıdır.
– Erdoğan Davos toplantılarına,
AKP‘ye yakın olanlar Bilderberg toplantılarına yakın ilgi göstermektedir.
– Bilderberg grubu, llluminati şebekesinin bir organıdır.
Siyon Protokolleri ve 7 Başlı Yılan


SEYTANI SiMGELEYEN YILAN BASLARI

iSTANBUL MEDUSA HEYKELiDE BU SEKiLDE YILAN BASLARI VARDIR ORDA SEYTANA AYiN YAPARLAR

iSTANBULDA DÜNYAYI YÖNETEN DEV SiRKETLERiN SAHiPLERi

ORDA SEYTANA TAPARAK AYiN YAPARLAR KARARLAR ALIRLAR

BiLDERBERG TOPLANTISI ORDA OLMUSTUR ASKERiMiZE KORUTTURMUSLARDIR.BEYNiNiZi ACIN UYANIN ARTIK

Siyon Protokolleri, Yahudilerin dünyayı nasıl sömürge hâline getireceklerini planlayan bir yazıttır. Vaad edilmiş toprakların kurtarılması ve Büyük İsrail’in kuruluşunun “sembolik yılanın sakinliği”yle mümkün olacağına işaret edilmiştir.

Yılanın başı milletlerin kalplerine girecek ve onları çürütüp yok edecektir. Kudüs’ten harekete başlayan bu yılan, kendi zafer zincirini tamamladıktan sonra gene oraya dönecektir.
(Haftalık Dergisi)
– İsrail’in güvenliği için Lübr amacı, siyon haritasını çizmeye katkı sağladı.
– Irak’ta, Kıbrıs’ta, AB’de bu gayri millî politikaların sebebi, -yılan misali- gizli ilişkiler olabilir mi?
-Annan’a Davos’ta Kıbrıs’ı teslim sözü verilmesi, Berlusconi’ye ek protokolü imzalama sözü verilmesi, PKK ile ateş kes görüşmeleri bizlere bi şeyler anlatmıyor mu?
– Topraklarımızın satılması, ekonomimizin yabancılaştırması tesadüf olabilir mi?
– “Ilımlı İslam” ve “İslam’da Reform” tartışr tesadüf mü?
– Patrikhaneye neden ekümeniklik sıfatı verilmek istenmekte?
– Kuzey Irak’ta bağımsız Kürt devletinin önünü kimler açmaktadır?

Siyon Protokolleri ve Kukla Yönetimler

Siyon Protokollerinin 2. sinde yer alan konulardan birinin başlığı şudur:
Kukla Hükümetler ve Gizli Danışmanları

Bu protokolde aynen şu ifadeler yer almaktadır: Hizmete elverişlilikleri derecesine göre halk arasından seçeceğimiz kölece itaat etme kapasiteleri olan idareciler, ülke idaresine hazırlanmış kimseler olmayacaktır. Bu efendiler, çocukluklarından beri bütün dünya işlerini idare noktasından yetiştirilmiş bilgin ve çok zeki danışmanlarımızın ve uzmanlarımızın ellerinde kolaylıkla birer oyuncak hâline geleceklerdir.

(VVİII Durant-Roger Lambelin, Yahudiliğin Tarihi ve Siyon Liderlerinin Protokolleri, Eylül 2004)

” Erdoğan, Batı için az bulunur bir ürün. Bu yüzden de onlar için değerli. Batı’nın hiç bir Müslüman lidere söyletemeyeceği şeyleri, Erdoğan içinden gelerek söylüyor.”
(Fatih Altayh, Hürriyet, 7 Şubat 2004)

Tayyip Erdoğan’ı kullanın. Üstüne sifonu Çekmeyin. (Cüneyt Zapsu-Başbakan Danışmanı, ABD)

Kimlik değişimi karşısındaki tereddüt, toplumumuzda gözükmemektedir. (Erdoğan, 24 Ocak 2004, Davos)

ABD asker isterse göndeririz. (Erdoğan, 23 Ekim 2003, CNN Türk)
– Kimler hazırlıksızca iktidara taşınmıştır.
– Ülkemizi beceriksizce kimler yönetiyor?
– O ampulün aç-kapa düğmesi kimdedir?
– Zeki ve uzman danışmanların e/inde oyuncak hâline gelenler kimlerdir?
– Kimler devletimizi yönetmeyi “danışman”lara bırakmıştır? Kayıt dışı siyaset anlayışıyla kapalı kapılar ardında ülkemizi (sözde) yönetenler kimlerdir?
– Toplumumuzun kimlik değişimine tereddüt göstermediğini söylemekten kasıt nedir? Değiştirip hangi kimliğe bürüneceğiz?

DESiFRE HABERLER

http://www.mirasimiz.org/sites/default/files/banner.swf
SUiKAT KONUSU iCiN RESME TIKLA

ataya suikast

Târih : 08 Kasım 1938 Prof. Dr. Neşet Ömer İRDELP : ‘Dilinizi çıkarır mısınız efendim’ dedi.
ATATÜRK dilinin yarısını dışarı çıkardı. ‘Biraz daha çıkarsanız.’ Dedi.
Bunun yerine dilini tamamen çekti. Söyleneni anlamıyordu…
Başını biraz sağa çevirdi VE BOMBOS DUVARA dikkatle baktı ve ‘ALEYKÜMSELÂM’ dedi.
Ardından iki gün sonra ölümle noktalanacak son komaya girdi.ZAHiRi OLARAK ÖLDÜRÜLDÜ OLSUN BATINi MANASI NE ACABA ATATÜRK’ün DiN ALLAH VE SUHEDA ASKI NE ACABA YORUM YAPAN HOCA TAKIMI NE ACABA ???Düsünen beyinlere VARSA TABi !!!
KAYNAKÇA : ‘AVNİ ÖZGÜREL.RADİKAL.com.tr 2002’

_________________________________________________________________________ _________________________________________________________________________


AHMEDi NEJAT OBAMA SARKOZY iZLEYiN ELLERiYLE YAPTIKLARI iSARET iLLiMiNATi ÜYESi OLDUKLARINI GÖSTERiR


__________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

KOMPLOLARR BASLADI HEDEF BASKENTi KUDUS OLAN TEK BiR YAHUDi ÜLKESi KURMAK MEHDi A.S’DAN COK KORKUYORLAR
_________________________________________________________________________
SIKI DURUN KULLANDIGINIZ ARABA KIYAFET VE YiYECEK MARKALARININ LOGOLARI IP LOGOSU VS VS VS iNCELEYiN BASKET KUDÜS iLAN ETTiLER >>>
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

ELEVATION Premium  -Chet Zar- KAFiR EHLiNiN AHiR ZAMANDA CIKACAK OLAN TEK GÖZLÜ alnında KAFiR yazacak olan DECCALi NASIL MARKALANDIRDIGINA BAKIN HER MARKAYI GiYMEYiN HERSEYiYiP iCMEYiN PARANOYAKLIK DiYEN GÜME GiDER AYIK OL 1 HATA 1 HAYAT SiLER.KONUYA GiT>>>>>>>>.

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________


KABENiN ANAHTARINI SATIYORLAR YAHUDi PLANI OLDUGUNU BiLiN AMAC iSLAMi DEGERLERi ELE GECiREREK UCUZ ZAFER KAZANMAK…
_________________________________________________________________________
ViDEODA iZLEYCECEKSiNiZ iMAM ALiNiN HAYBER YAHUDiSiNi NASIL BiCTiGiNi…ZAFER MEHDiNiNDiR ZAFER ALLAHINDIR ZAFER BiZiMDiR KAFiRLER iSTESEDE iSTEMESEDE.>>>

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

AYRINTILI BiLGi iCiN RESME TIKLAYIN AHiR ZAMAN YOLCUSU KALMASIN

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________


ABDULLAH GÜLLE GÖRÜSEN COViN POWEL’A BAKIN PiSMiS KELLE GiBi GÜLÜYOR COK HOSUNA GiTTi HERALDE.
_______________________________________________________________________________
BU ÜLKENiN BASINDAKiLER BÖYLE 3.KURUSLUK ADAMLARIN AYAGINA GiDiYOR VE ÜLKEMiZi REZiL KEPAZE EDiYOR.ATATÜRKÜN ÜLKESiNi BiZiM ÜÜLKEMiZi KURANDA BiZE EMANET OLAN BU TOPRAKLARI REZiL EDiYORLAR
_______________________________________________________________________________
AKPNiN DiNLE ALAKASI BiLE YOK MÜREKKEP DiYE SU YALATMISLAR TAYYiBE DiN KONUSUNDA COK MÜREKKEP YALLADIM DiYORYA SU O SU TIKLA KONUYA GiT TÜRKiYE GENiNiZi DEGiSTiRiYORLAR OLAYA BAKIN

_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________TIKLAYIN COK ÖNEMLi PROGRAM KADiR TOPBASTA MASONLARLA YANAK YANAGA iHANETi YASIYORUM SiNAN AYGÜNDE SEYTANA TAPAN MASONLARIN AGINDAYMIS ERDAL SARI ZEYBEK ZEHiR ZEMBELEK ACIKLAMALARLA TV’DE IZLEYIN
_________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________

“>
2.Ci LiNK KONU COK ÖNEMLi TÜRKiYEDEKi ÜNLÜ SABATAiSTLER CASUSLAR TIKLAYIN KONUYA GiDiN

_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
iSRAiLDEKi KÜRT CEMAATi 200.00 KiSiDEN FAZLAYMIS OKUYUN TIKLAYIN DESiFRE

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________


Hüseyin irfan ehlicihatDESiFRE YAHUDiLERiN URFADAKi KUYUSUNUN KONUSU ViDEO VE KONU >>> URFA’YI YAHUDiLER MUTLAKA iSTiYOR VE BÖLGEDEKi YAHUDi KÜRTLERi KULLANIYORLAR PKK YAHUDiLERiN ADAMLARIDIR BUNU HERKES BiLSiN

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
İsrail Devleti Arması iSRAiL AMBLEMi AYRICA BU LOGODAKi SAMDANIN AYNISI BASBAKANLIKTA TAYYiBiN ODASINDA DA VAR Konuya gidin >>>

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

SCiENTOLOGY ÖRGÜTÜYLE FARKINA VARMADAN DiNDEN CIKARIYORLAR UZAYLI DEDiKLERi CiNLER CiNDE iBLiS Keyf suresi 50.ci ayet.Konuya giidin kısa ama şok edici ayrıntılarıyla.

_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________GÜLLERiN EFENDiSi AHMEDiM S.a.a.v

GÜLLERiN EFENDiSi AHMEDiM S.a.a.vTAYYİP ERDOGAN MASON MU???MASONLAR TÜRKİYEYi KiME SATMAYA CALISIYOR BU SEBEKE NERDE NASIL İSLiYOR


TAYYİP ERDOGAN MASON MU???MASONLAR TÜRKİYEYi KiME SATMAYA CALISIYOR BU SEBEKE NERDE NASIL İSLiYOR

BU DESiFREYi OKUMAK iCiN .RESME TIKLAYIN KONU ARSiViNDEN DE BULABiLiRSiNiZKERBELAYI ANAN TAYYiBE KERBELADAN CEVAP

SEN KiMSiN Ki KERBELADAN HÜSEYiNiMDEN BAHSEDERSiiN DÖN AYNAYA BAK ZALiMLiGiNE
_______________________________________________________________________________

KAFiR iSRAiLDEN AMERiKADAN HARAC ALIP CEBiNi DOLDURUP SERVETiNi 104 KATRiLYONA CIKARANBÜTÜN BUNLARI MEMLEKET FETH ETMEE DEGiSEN HALKI ZiLLETE SEFALETE SÜRÜKLEYEN
_______________________________________________________________________________

KÖYLÜYE EMEKCiYE AL ANANI DA GiT LAN DiYEN SEN KiMSiNKi KANIN KAC GR MKi iMAMLARDAN SÖZ EDiYORSUN
_______________________________________________________________________________

ADi OYUNLARINIZA ALEViLERi ALET EDEMiCEKSiNiZ ZÜLFiKAR GIRTLANIZDA DÜGÜMLiYCEK HEPSiNi BiZ SUSUYORUZ VE BEKLiYORUZ O GELDiGiNDE ELBET KONUSURUZ…..Hüseyin irfan….
_______________________________________________________________________________

HZ HUSEYiN HUTBESI MUAViYE TAYYiBE
Yükleyen irfan3334. – Son dakika haberler

http://www.dailymotion.com/swf/xb967r&colors=background:FFFFFF;foreground:118C4C;


Erdoğan Davos’ta Peres’e Tevrat’ı hatırlattı.
CHP de yolsuzlukla ilgili Erdoğan’a Tevrat’tan 3 emir okudu.CHP Grup Başkanvekili Hakkı Suha Okay, “Davos’ta Peres’e Tevrat’taki On Emir’den altıncısını hatırlatan Başbakan’a, madem eline Tevrat’ı aldı ve Tevrat’taki emirleri önemsedi, O haldesekiz, dokuz ve onuncu emirleri de okumasını tavsiye ediyorum” dedi.TBMM’de açıklama yapan Okay, sözlerine, Sekizinci Emir: ‘Çalmayacaksın’ diyor.
Dokuzuncu Emir: ‘Yalan söylemeyeceksin’ diyor.
Onuncu Emir: ‘Başkasının hakkını gasp etmeyeceksin’ diyor.
Seçim sürecinde Kılıçdaroğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olacağını görünce, anlaşılan Sayın Başbakan’ın vücut kimyası bozuldu” diye devam etti.Başbakan Erdoğan’ın, Kılıçdaroğlu’na yönelik söylemlerde bulunurken “iftira ettiğinden” söz ettiğini ifade eden Okay, “Eğer Kılıçdaroğlu’nun söyledikleri iftiraysa, neden AK Parti’nin iki genel başkan yardımcısı görevlerinden ayrıldı? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek neden suspus oldu?” diye sordu.”Başbakan intikam almak istiyor”CHP’li Okay, “Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP’nin geçmişine saldırarak, Cumhuriyet’in kazanımlarından dolaylı olarak intikam almak istediğini” iddia etti.Halkın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na,büyük sevgi ve ilgi gösterdiğini, bunun, 29 Mart’ta yapılacak seçimlerde sandığa yansıyacağını ifade eden Okay, İstanbul’daki toplantılarda binlerce insanın, “Hırsızların korkusu Kılıçdaroğlu” diye slogan attığını söyledi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: